FlexBelt
Om uw met zorg geproduceerde eieren op een veilige en betrouwbare manier te transporteren, is de Jansen FlexBelt ontwikkeld.
De FlexBelt heeft unieke, flexibele spijlen, die de eieren dusdanig ondersteunen, dat hierdoor kneus, breuk en verontreiniging geminimaliseerd worden en u meer 1e klas eieren krijgt.
De FlexBelt is eenvoudig en snel te monteren. Steile hellingen en dalingen tot 40º zijn mogelijk. Ook bochten tot 180º in 2,28 meter zijn mogelijk. Daardoor is de FlexBelt zeer goed toepasbaar in kleine ruimten.
Elke opstelling uit één stuk is mogelijk, vanwege kop- en staartaandrijvingen. Snel te monteren en goed te reinigen, dit laatste in verband met voedselveiligheid. Met een lange levensduur door smering.
Dé optimale verbinding tussen uw legnest en inpakruimte.





